____UAB „Tiksli forma“ veiklą vykdo nuo 2003 metų. Pagrindinės veiklos kryptys: visų grupių statinių architektūrinis ir kompleksinis projektavimas, projektų valdymas, statybų techninė ir projektų vykdymo priežiūra.
____Įmonė specializuojasi sporto ir laisvalaikio kompleksų projektavimo srityje, taip pat rengia visuomeninių, gyvenamųjų ir pramoninių pastatų projektus, kuria visų tipų pastatų interjero projektus.
____UAB „Tiksli forma“ yra vienintelė asociacijos  „IAKS“ (International Association for Sports and Leisure Facilities) narė Lietuvoje. „IAKS“ organizacija vienija sporto objektų projektavimo ir sporto įrangos gamintojų kompanijas visame pasaulyje ir yra vienintelė tokio pobūdžio asociacija pripažįstama Tarptautinio Olimpinio komiteto.
____Bendrovė yra subūrusi aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandą, atsakingai renkasi partnerius bei įsiklauso į kliento norus.
____Mūsų darbas – klientų sumanymus ir viziją padaryti matomais. Projektuodami statinius vadovaujamės architektūrinės kokybės principais: urbanistinio integralumo ir derėjimo prie aplinkos, funkcionalumo, tvarumo, įprasmintos estetikos, pagrįstais racionalumu ir naujausių technologijų taikymu. Siekiame sukurti pilnaverčius ir meniškus architektūrinius objektus, turinčius išliekamąją vertę, vertinamus visuomenės.