SPORTO IR LAISVALAIKIO CENTRAS RUDAMINOJE

Užsakovas: Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla
Projektas: 2015 metai

___Pastato dinamiška forma, susieta su miestelio situacijos ypatybėmis, leidžia sukurti unikalų ir savitą įvaizdį, kuriuo siekiama reikšmingai įtakoti urbanizuotos aplinkos vizualinę tapatybę. Objektas kuriamas kaip savitas ir originalus kūrinys miestelio aplinkoje, kuris atliktų ir vizualinio orientyro  paskirtį. Jo tūriniai erdviniai ir vidaus funkciniai sprendiniai atitinka reikšmingiausias šios tipologinės pastatų grupės inovacijas, apjungiant technologines ir architektūrines naujoves.
___Statinys suprojektuotas kaip vienas bendras, gana kompaktiškas tūris: atsižvelgiant ir į sklypo formą, ir į estetinius motyvus bei norimą matyti eksterjerą ir interjerą. Eksterjere norima pabrėžti pastato judesį, dinamiką. Rytinė pastato dalis yra žemesnė už vakarinę, kurioje numatoma baseino zona. Toks sprendimas ne tik estetiškai priimtinas, bet ir žiūrint interjero sprendinių aspektu, padidina erdvę būtent ten, kur reikia, t.y. baseino erdvę, kuri yra didžiausia savo plotu (aukštis yra didesnis už visų kitų patalpų).
___Pastatas projektuojamas numatant jame teikti pagrindines paslaugas, reikalingas tokios paskirties pastatui: suteikti lankytojams galimybę pasportuoti treniruoklių salėje, pajudėti aerobikos ir užsiėmimų patalpose, paplaukioti ir panardyti baseine, pasimėgauti kitomis vandens procedūromis, atsipalaiduoti pirčių zonoje ir sukūrinėje vonioje, teikti maitinimo paslaugas.